Hakkımızda
ASR SOĞUK ZİNCİR LOJİSTİĞİNİN HİZMET TARİHÇESİ (2008-2015)
 
2008 yılında İstanbul Fatih ve Ümraniye’de kendi bünyemizde üretimini yapmış olduğumuz, (-18 donuk)  ve (+4) soğuk zincir  ürünlerini, ulusal marketler zincirinde  sıcak satış için sevkiyatını yapmış olduğumuz  2 araçla başladık, daha sonra tarafımıza ürülerinin sevkiyatını yapmamızı isteyen bir kaç kurumsal gıda firmalarının ürünlerinin sevkiyatını ekleyerek soğuk zincir lojistiğine adım attık.  
 
İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Eskişehir, Muğla, Sakarya, Adana, Mersin gibi illerde taşeron firmaların gıda ve donuk ürünlerini taşımaya başladık. 2 araçla başlamış olduğumuz filomuzu, 22 adet profesyönel, gıda güvenliği kurallarına uygun, ürün taşıma, soğuk zincir  (-18), (+4) frigolu araçlarımız, ve deneyimli kadromuzla tüm türkiye geneline hizmet ağımızı genişletmiş bulunmaktayız.  
 
Tüm firmaların günlük, haftalık, aylık, yıllık event ve organizasyonlarına hizmet vermekteyiz. Araçlarımızın iç izolasyonlarını özel olarak kendimiz tasarlayıp,  uygulama esnasında mühendislik proje kurallarına uygun, mühendisler kontrolünde yaptırmaktayız. Araçlarımızda kullanmış olduğumuz soğutucu (frigo) motorlarını (klima) müşterilerimizin rahat kullanabilmeleri için hem otomatik, hemde manuel kumanda etmelerini sağlayacak özel bir sistemle dışarıdan elektrikle çalışma özelliğide bulunan bir sistemle, araçlarımızı müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.  
 
Araçlarımızla müşterilerimizin istekleri doğrultusunda  (–18) ve (+4)  olarak tamamlanıp, ister deneyimli şöför kadromuzla ister şöförsüz sözleşmeli olarak hizmet vermektedir. Araçlarımızın Ulaştırma Bakanlığı mevzuatına göre yol belgeleri mevcut olup, araçlarımızın aralık ayında kış, nisan ayında ise yaz lastikleri takılmaktadır. Araç filomuzu her yıl yenileyerek, araçlarımız  4m3, 8m3, 11m3, 13m3, 15m3 panelvan ve minivan  olup, peryodik bakım ve serviş işlemleri araç markalarına göre yetkili servislerde yapılmaktadır.
 
Yıllar sonra vermiş olduğumuz hizmetlerle, bir çok referansınıda  aldığımız kurumsal firmalarla, halen hizmetimize yenilikler ekleyerek sorunsuz ve güven ortamı içerisinde, soğuk zincir lojistiğini en iyi yerlere getirmek için tüm kadromuzla siz müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam etmekteyiz.